Політолог розповів, що може стати "фактором успіху" партії мерів на парламентських виборах

Політолог розповів, що може стати "фактором успіху" партії мерів на парламентських виборах
Фото: Сергій Бєлашко (facebook.com belashko

Експерт розповів про головний фактор успіху "партії мерів"

Основні парламентські партії, структуровані за лідерським або корпоративним принципом, виявилися нездатними боронити інтереси міст і регіонів, тому регіональні лідери, в першу чергу мери, заявили про готовність йти на парламентські вибори своєю партією. Так директор Агентства соціальних комунікацій Сергій Бєлашко на своїй сторінці в Facebook прокоментував з'їзд об'єднаної партії мерів, запланований на 2 червня в Харкові.

Він також вважає, що головний фактор успіху "партії мерів" – горезвісна децентралізація. Адже при додаткових повноваженнях і ресурсах місцеві еліти не отримали політичних гарантій. Більше того, тиск з боку "силовиків" і керованих ними "активістів" тільки виріс.

"Позачерговість парламентських виборів грає на руку амбітним муніципалам. Часу на розкрутку у кандидатів немає. Значить, політики, які працюють на місцях, отримують серйозні переваги. Вони добре розуміють настрої та потреби виборців. У них налагоджений зворотній зв'язок зі своїми потенційними прихильниками. Їм не треба витрачатися на рекламну кампанію – вони та їх справи і так добре відомі. Природно, все це підвищує шанси на успіх лише тих місцевих лідерів, хто користується авторитетом у своїх містах та регіонах. Популісти і авантюристи, яких винесла до влади кривава хвиля "патріотизму", на цей раз напевно пролетять повз корита", – пише Сергій Бєлашко.

Нагадаємо, вчора міський голова Одеси Геннадій Труханов на своїй сторінці в Facebook повідомив, що з'їзд партії мерів, на якому буде ухвалено рішення про участь в дострокових парламентських виборах, пройде 2 червня в Харкові.

Він зазначив, що до складу об'єднаної політсили увійдуть партія "Довіряй справам" і "однодумці в питаннях соціально-економічного розвитку України", зараз переговори з представниками місцевої влади ще тривають.

Харківський голова Геннадій Кернес раніше також підтвердив, що вони разом з Трухановим поведуть на вибори у Верховну раду свою політичну силу, але залишаться на посадах.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся