Прикордонники затримали двох молдован, яких розшукує Інтерпол за торгівлю органами

НовиниНадзвичайні події    15.09.2016 - 14:15
Фото: прикордонники
Фото: прикордонники

Також правоохоронці затримали громадянина Латвії, розшукуваного за шахрайство

Прикордонники затримали двох молдован, яких за даними бази Інтерполу розшукували правоохоронні органи Молдови та Німеччини за торгівлю людськими органами та крадіжку. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Державної прикордонної служби України.

"Під час проведення паспортного контролю в пунктах пропуску "Кучурган" та "Маяки" прикордонники Білгород-Дністровського загону виявили та затримали двох молдован, яких за даними бази Інтерполу розшукували правоохоронні органи Молдови та Німеччини за торгівлю людськими органами та крадіжку. Про дані затримання прикордонники проінформували відповідні органи. Громадян Молдови передали співробітникам Національної поліції", - йдеться у повідомленні. 

Також правоохоронці затримали громадянина Латвії, розшукуваного за шахрайство.

"Учора прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" затримали громадянина Латвії. Його розшукували чеські правоохоронці за шахрайство. Затриманого громадянина встановленим порядком передано представникам Національної поліції в аеропорту "Бориспіль", - повідомляють у відомстві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у пункті пропуску у Вінницькій області прикордонники затримали громадянина Молдови, якого розшукував Інтерпол.

On Top