Прикордонникам підняли виплати за виконання завдань у зоні АТО

Прикордонникам підняли виплати за виконання завдань у зоні АТО
Фото: українські прикордонники (dn.gov.ua.jpg)

Прикордонники на лінії бойового зіткнення будуть отримувати до 7,5 тис. гривень

Прикордонникам підняли виплати за виконання завдань у зоні проведення антитерористичної операції (АТО). Про це повідомив речник Держприкордонслужби України Олег Слободян в Facebook.

"На виконання доручення президента України Міністерством внутрішніх справ (МВС) України і Адміністрацією Державної прикордонної служби України проведена робота щодо збільшення рівня грошового забезпечення прикордонникам, які виконують завдання в районі АТО", - заявив Слободян.

Згідно з інформацією спікера, таким чином, сьогодні ліквідована диспропорція у виплаті коштів за участь в АТО між військовослужбовцями Збройних сил України та Держприкордонслужби, яка існувала протягом кількох місяців.

Так, наказом МВС внесені зміни в Інструкцію про порядок і розміри виплати винагороди військовослужбовцям Держприкордонслужби за безпосередню участь у військових конфліктах чи антитерористичної операції, інших заходах в умовах особливого періоду. Документ передбачає збільшення діючих розмірів винагороди, починаючи з 1 квітня 2017 року.

"Прикордонники на лінії бойового зіткнення на глибину ротних опорних пунктів першого ешелону будуть отримувати до 7,5 тис. гривень, а в інших місцях дислокації в межах певного району військового конфлікту в 3,5 тис. гривень. Зараз належні суми винагороди військовослужбовцям вже виплачені", - резюмував Слободян.

 

Ліквідовано диспропорцію у виплаті прикордонникам коштів за участь у АТО На виконання доручення Президента України Міні...

Опубліковано Oleh Slobodyan 19 червня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в районі проведення АТО бойовики 43 рази відкривали вогонь по опорних пунктах українських захисників вздовж всієї лінії зіткнення за минулу добу. Також повідомляється про чотирьох поранених бійців ВСУ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся