Підводний човен "Запоріжжя" вперше з 1993 р. вийшов у море

Середа 25 квітня 2012 15:24

Підводний човен Військово-морських сил Збройних сил України "Запоріжжя" вийшов у море і приступив до виконання першого етапу ходових випробувань. Сьогодні, 25 квітня, після завершення швартових випробувань корабель залишив заводську причальну стінку, де він перебував у ремонті, і у надводному положенні вийшов із Севастопольської бухти у Чорне море. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Починаючи з 1993 року, це перший вихід човна з використанням власної силової установки, передає прес-служба.

Упродовж двох днів передбачено перевірити в комплексі роботу енергетичної установки на різних ходових режимах та працездатність обладнання і технічних засобів.

"Випробувальні заходи відбуваються у режимі жорсткого контролю за рівнем безпеки, розгорнуто усі необхідні захисні системи і засоби. Це дозволяє заявляти про максимальний захист життя і здоров'я екіпажу підводного човна", - підкреслив перший заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України віце-адмірал Ігор Кабаненко.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся