Підозрюваному у вбивстві у ТЦ в Білорусі призначили психіатричну експертизу

НовиниНадзвичайні події    09.10.2016 - 18:50
Фото: невідомі з бензопилою і сокирою напали на відвідувачів ТЦ в Мінську
Фото: невідомі з бензопилою і сокирою напали на відвідувачів ТЦ в Мінську

Правоохоронці провели допит 17-річного підозрюваного

Підозрюваному у вбивстві у ТЦ "Нова Європа" у Мінську (Білорусь) призначили психіатричну експертизу. Про це повідомляє прес-служба Слідчого комітету Білорусі.

Як повідомляється, правоохоронці провели допит 17-річного підозрюваного.

"Об'єктивних даних про те, що молодий чоловік перебував у момент події в стані наркотичного сп'яніння або під впливом психотропних речовин немає", - йдеться в повідомленні.

Разом з тим, сам підозрюваний заявляє, що вживав алкоголь за кілька годин до скоєння злочину, при цьому, як відзначають у відомстві, алкоголю у видихуваному повітрі не виявлено.

Експрес-тест проводився безпосередньо після затримання. В даний час відібрані та відправлені на дослідження зразки біологічних середовищ, які дадуть точний результат.

"Психічний стан підозрюваного, який є студентом вищого навчального закладу, викликає у слідства питання. У зв'язку з цим слыдством відносно 17-річного мінчанина призначена стаціонарна комплексна психолого-психіатрична експертиза", - йдеться в повідомленні.

Крім того, мінські правоохоронці встановили особу потерпілої третьої жінки, яка отримала незначні тілесні ушкодження. Проводиться її допит.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Мінську невідомі з бензопилою і сокирою напали на відвідувачів ТЦ.

On Top