ru ua

Підозрюваного у стрілянині в Алмати суд заарештував

Підозрюваного у стрілянині в Алмати суд заарештував Фото: напад в Алмати

Руслана Кулекбаева заарештували на два місяці

Суд у Казахстані заарештував на два місяці Руслана Кулекбаева, підозрюваного у збройному нападі в Алмати на поліцейську дільницю. Про це повідомляє ВВС.

"Алмалінський районний суд міста Алмати виніс постановленя щодо Кулекбаева про санкціонування запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою строком на два місяці на період проведення досудового розслідування", - наголошується в повідомленні.

Раніше, в понеділок відкрили стрілянину біля поліцейського відділення в Алмати. Нападник намагався проникнути в поліцейську ділянку, поранив поліцейського і заволодів його зброєю. Після цього він відкрив вогонь по іншим поліцейським.


Внаслідок нападу загинули шість осіб, з них четверо поліцейських. Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв назвав подію терактом.

В ході розслідування були затримані дві людини: Кулекбаев і водій, який довіз його до ділянки. Пізніше в МВС повідомили, що другий затриманий був заручником.

В казахстанському Комітеті національної безпеки розповіли, що Кулекбаев вже відбував термін у колонії, де мав зв'язки з салафітами. За даними МВС, він скоїв напад з помсти.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у МВС Казахстану назвали мотиви вбивці поліцейських.