Підкомітет Верховної Ради з держзакупівель: МОЗ робить правильні кроки

Голова підкомітету з питань регулювання державних закупівель комітету Верховної Ради України з питань економічної політики Ірина Горіна вважає, що МОЗ добре підготувався до закупівлі "швидких".

"В силу того, що Моз постійно знаходиться під пильною увагою громадськості, під, як кажуть, ковпаком опозиції, там дуже добре готуються до всього і роблять правильні кроки", - вважає депутат.

Нагадаємо, в листопаді Моз визначив, хто поставить в Україну "швидкі". Перемогу в тендері здобули 3 українські виробники, які поставлять автомобілі з переважно європейським (Італія, Іспанія, Німеччина), американським і японським обладнанням. За словами Ірини Горіної, висока якість автомобілів і обладнання необхідно, причому Моз треба проявляти комплексний підхід, враховуючи показники смертності і часу прибуття "швидких" у регіонах.

Також Ірина Горіна прокоментувала звинувачення опозиції з приводу проведеної Моз закупівлі "швидких": "Це далеко не перший прецедент, коли кажуть, що щось не так. Якщо розібратися в темі, то опозиція постійно кричить. Це її робота. Але я думаю, що тут якраз питання правильно вирішується... Негатив, який йде з боку опозиції - він постійно буде. Але це не означає, що Моз не треба виконувати свої функції".

З думкою депутата солідарні в Мін'юсті і Мінекономрозвитку. Експерти з цих структур міністерств у минулий понеділок закінчили вивчати закупівлю і поставили крапку в суперечці Моз з опозицією. Згідно з висновками експертів, тендер пройшов з дотриманням всіх норм законності і в умовах реальної конкуренції.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся