Підходи Путіна і Трампа до зовнішньої політики "феноменально близькі", - Пєсков

НовиниПолітика    10.11.2016 - 21:58
Фото: Дмитро Пєсков
Фото: Дмитро Пєсков

Він заявив, що однакові посилання по зовнішній політиці є гарною підставою для "помірного оптимізму"

Підходи президента Російської Федерації Володимира Путіна і обраного президента США Дональда Трампа до зовнішньої політики "феноменально близькі". Про це заявив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков, повідомляє "РИА Новости".

"Якщо ви згадаєте відповідний уривок з виступу Путіна на недавньому Валдайському форумі і порівняйте це з відповідним уривком з вчорашнього виступу Трампа, коли він вийшов вже після того, як стало відомо, що він президент, вони сказали однакові основні посили по їх відношенню до зовнішньої політики, і це вражає", - заявив Пєсков.

Зокрема, Пєсков заявив, що у своєму виступі Трамп назвав своїм пріоритетом Америку і її інтереси, при цьому заявивши про готовність вибудовувати відносини і вести діалог з будь-якою країною настільки, наскільки ця країна буде готова. За словами Пєскова, Путін говорив "те ж саме, тільки, звичайно, говорячи про безумовний пріоритет для нього національних інтересів Росії".

"Це феноменально, наскільки вони, виходить, близькі у своєму концептуальному підході до зовнішньої політики", - сказав Пєсков.

Крім того, він заявив, що однакові основні посили із зовнішньої політики є "гарною підставою для поки вельми помірного оптимізму, в тому плані, що, принаймні, хоча б почнеться діалог для того, щоб ці Авгієві стайні в наших двосторонніх відносинах починати розгрібати".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кремль чекає від команди Трампа "конструктивних сигналів".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Трамп запросив Мей відвідати США "як можна швидше" Євросоюз має намір продовжити санкції проти РФ у грудні, - Reuters
On Top