Для підготовки переговорів щодо Brexit потрібен час, - Мей

НовиниПолітика    14.07.2016 - 04:35
Фото: прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей
Фото: прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей

Франсуа Олланд закликав Британію прискорити початок переговорів щодо виходу країни з ЄС

Новий прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей не збирається переглядати результати референдуму про Brexit, проте її уряду знадобиться додатковий час, перш ніж він буде готове розпочати переговори про вихід країни з Євросоюзу. Про це вона повідомила канцлеру ФРН Ангелі Меркель і президенту Франції Франсуа Олланду в телефонній розмові, передає BBC.

Телефонні переговори нового британського прем'єра з керівниками Німеччини і Франції, а також прем'єр-міністром Ірландії відбулися через кілька годин після того, як вона прийняла справи у Девіда Кемерона.


"Під час телефонних переговорів прем'єр-міністр підкреслила свій намір виконати волю британців, які вирішили залишити ЄС. Прем'єр-міністр пояснила, що нам знадобиться додатковий час, щоб підготуватися до цих переговорів, і висловила надію, що вони пройдуть в конструктивному і позитивному дусі", - розповіла прес-секретар Мей.

У свою чергу в Єлисейському палаці повідомили, що президент Франції "знову висловив побажання, щоб переговори про вихід Британії з Європейського союзу почалися якомога швидше".

Нагадаємо, президент Франції Франсуа Олланд, канцлер Німеччини Ангела Меркель і прем'єр Італії Маттео Ренці планують провести зустріч наприкінці серпня для обговорення майбутнього Європейського Союзу та Великої Британії після Brexit.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top