Підтримка у сфері технічної допомоги з боку США дуже цінна для України, - Максюта

НовиниПолітика    06.08.2013 - 11:28

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Анатолій Максюта та директор корпусу миру США в Україні Дагласс Тешнер обговорили подальшу співпрацю у напрямку розвитку українських громад, повідомляє прес-служба міністерства

Під час засідання Анатолій Максюта зазначив, що діяльність корпусу миру США в Україні, а також підтримка з боку Сполучених Штатів Америки у сфері технічної допомоги дуже цінні для нашої держави.

"Україна сьогодні потребує такої підтримки, яка сприятиме розвитку самоврядування. Ми все більше і більше розуміємо: тільки спроможність громадян ініціативно і наполегливо вирішувати свої місцеві проблеми дозволить громадам розвиватися та надавати ті послуги, які повинні надаватися на місцевому рівні, виходячи з принципу субсидіарності", - підкреслив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Проект корпусу миру США в Україні "Розвиток громад", бенефіціаром якого виступає Мінекономрозвитку, заснований в 2006 р. Враховуючи досягнуті результати, його реєстрація була продовжена в 2013 р. - 15 квітня підписано меморандум про співпрацю в рамках проекту "Розвиток громад" між міністерством економічного розвитку і торгівлі України і корпусом миру США в Україні.

В рамках проекту "Розвиток громад", волонтери корпусу миру проводять тренінги з підвищення спроможності громадян брати участь у вирішенні актуальних питань життєдіяльності місцевих громад, зі стратегічного та річного планування в організаціях, використанню сучасних технологій комунікації з громадськістю, з організації власної справи, проводять курси ділової англійської мови. Волонтери співпрацюють переважно з неурядовими організаціями, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, бібліотеками, музеями, державними центрами зайнятості, вузами.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top