По долару буде тривати довгостроковий негативний тренд, - аналітик

П'ятниця 27 квітня 2012 12:00

По долару буде тривати довгостроковий негативний тренд. Так вважає головний валютний стратег ANZ Banking Group Річард Етсенга. І це, незважаючи на те, що, на його думку, ФРС буде не вводити додаткових стимулюючих заходів в найближчі кілька місяців.

"Я абсолютно впевнений, що по долару триватиме довгостроковий негативний тренд, хоча я впевнений, що Федрезерв не проводитиме додаткових стимулюючих заходів, як мінімум в наступні кілька місяців. І темпи економічного зростання США тут грають не найважливішу роль. Америці потрібно фінансувати зовнішній дефіцит близько 4% ВВП - найбільший серед розвинених країн, і це буде давити на долар. Що стосується євро, з початку кризи він тримається дуже стабільно, але я думаю, ми підходимо до тієї точки, після якої негативний новинний потік почне тиснути на валюту. Можливо, буде ще пара тижнів стабільного євро, але час вже виходить", - сказав Bloomberg TV Річард Етсенга.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся