Плотницький звинуватив у замаху спецслужби України і США

НовиниНадзвичайні події    06.08.2016 - 23:33
Фото: глава "ЛНР" Плотницький стверджує, що він майже не постраждав
Фото: глава "ЛНР" Плотницький стверджує, що він майже не постраждав

У мережі з'явився аудіозапис зі зверненням чоловіка, який назвав себе главою "ЛНР"

На сайті глави так званої "Луганської народної республіки" (ЛНР) Ігоря Плотницького з'явився аудіозапис нібито з його заявою після замаху, в якому він звинуватив у події владу України і спецслужби США, які стоять за нею, на його думку. Про це повідомляє РБК.

"Хочу заспокоїти жителів. Я живий і здоровий", - повідомляє чоловічий голос у записі.

Далі йдуть звинувачення "пособників української сторони" в "спекуляціях" на його здоров'ї.


"Ви знаєте: війна ще не закінчилася, і за українським урядом стоять, звичайно ж, спецслужби Сполучених Штатів і тих, хто намагається розгойдати ситуацію і в Україні, і в цілому у світі", - йдеться в заяві.

Голос з аудіозапису також обіцяє, що в разі подальших подій, пов'язаних з життям Плотницького, інформація про "прибічників українських і американських спецслужб" буде доведена до президента Російської Федерації.

"У разі будь-яких подальших подій, пов'язаних зі мною і з моїм життям, інформація про таких помічників українських і американських спецслужб, які перебувають в різних точках і ЛНР і, напевно, навіть і в Росії, буде доведена до президента Російської Федерації або директора ФСБ. Ця інформація вже за межами нашої республіки", - повідомляється в записі.

Також в кінці звернення людина, що назвала себе Плотницьким, повідомляє, що з ним все гаразд і він скоро вийде на роботу.

"Будь-хто, хто каже про мою недієздатність - зрадник і ворог республіки. Дякую, скоро буду на роботі", - повідомив він.

Нагадаємо, в суботу вранці в Луганську підірвали автомобіль ватажка так званої "Луганської народної республіки" (ЛНР) Ігоря Плотницького. В українському ГУР повідомили, що за їх інформацією поранення Плотницького несумісними з життям.

On Top