Плани міністерства ЖКГ із залучення підприємствами житлово-комунального сектору кредитів від комерційних банків викликають обґрунтовані сумніви, - О.Шепелєв.

Плани міністерства ЖКГ щодо залучення підприємствами житлово-комунального сектора кредитів від комерційних банків на пільгових умовах викликають обґрунтовані сумніви. Про це повідомив народний депутат 5-го скликання, кандидат у депутати Верховної Ради від БЮТу Олександр Шепелєв. "Судячи з висловлювань керівників міністерства ЖКГ, йдеться про часткове погашення процентної ставки за кредитами комерційних банків за рахунок держбюджету. Поясніть, чому фактично кожен громадянин України повинен за свій рахунок субсидувати житлово-комунальний сектор країни, рівень послуг якого, з тих, що надаються тим же громадянам, не витримує критики", - сказав О.Шепелєв. "Викликають обґрунтовані сумніви й бажання банкірів надавати кредити підприємствам ЖКГ через жалюгідний фінансовий стан останніх. Ці підприємства працюють нерентабельно, за 7 місяців поточного року вони збільшили дебіторську заборгованість на 7,3% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 8,6 млрд грн. Збитки підприємств ЖКГ за січень-липень перевищили 800 млн грн. Це вкрай ненадійні об'єкти для кредитування", - вважає О.Шепелєв.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся