Petrobras повернула собі 100% акцій НПЗ REFAP за 850 млн дол

Державна нафтова компанія Бразилії Petrobras повернула собі 100% акцій нафтопереробного заводу Альберто Раскуаліні (REFAP), п'ятого за величиною підприємства нафтогалузі в країні. Про це повідомляє агентство Prensa Latina.
Через компанію Downstream Investments Petrobras підписала з Repsol YPF договір купівлі-продажу акцій на придбання 30% статутного капіталу REFAP, вартістю 850 млн дол., з яких 350 млн включає вартість акцій, а 500 млн - позикові кошти.
"Цим придбанням Petrobras повертає собі повністю контроль акцій REFAP, купивши 30% компанії Repsol, придбаних у 2001 р., як результат обміну активами між компаніями", - говориться в доповіді бразильської компанії.

Підкреслюється, що REFAP став п'ятим за величиною НПЗ в країні, після того, як у 2006 р. закінчилося його розширення, розпочате в 2001 р. Таким чином, щоденна потужність підприємства збільшилася з 130 тис. до 190 тис. бар. нафти, при одночасному підвищенні оперативної складності для переробки важких вуглеводнів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся