Перший заступник Авакова може бути причетний до провалу АТО на сході України, - ЗМІ

Середа 11 червня 2014 14:01

Перший заступник міністра внутрішніх справ Володимир Євдокимов пов'язаний з криміналітетом, який спонсорує терористів на Донбасі. Про це йдеться у сюжеті програми "Точка кипіння" на телеканалі ТВі.

За даними авторів сюжету, кар'єра Євдокимова почалася в 1986 р. у Харкові. "Під час роботи в першій столиці України він заслужив славу людини, щодо якої не один раз порушували службові розслідування за надмірний прояв сили, шантаж і рекет", - зазначили журналісти.

"Пізніше, у середині 90-х, нинішній перший заступник міністра переїхав до Луганська, де обіймав посаду начальника УБОЗу. Луганську епоху Євдокимова в мережі Інтернет пов'язують з кримінальним авторитетом Володимиром Полубатко на прізвисько "Футболіст", який в ті часи тримав контроль над усім регіоном", - йдеться в телепрограмі.

Журналісти відзначили, що навесні 2014 року Полубатко "засвітився у фінансуванні терористів на сході".

Враховуючи, що плани по проведенню Антитерористичної операції там були відомі як військовим, так і вищим чиновникам з МВС, автори не виключають, що до частих провалів АТО може бути причетний Володимир Євдокимов.

У зв'язку з цим глава Люстрационного комітету Єгор Соболєв висловив впевненість, що без повного очищення лав правоохоронців порядку не буде. "Ми вважаємо, що всю міліцію необхідно набрати з нуля через відкриті конкурси. Ми це пропонували коаліції з самого першого дня. Арсен Аваков (міністр внутрішніх справ, - ред.) погодився набрати начальників обласних управлінь через відкриті конкурси, але по-справжньому конкурс пройшов тільки в семи областях. Потім він заблокував підбір нових начальників і в більшій частині областей міліцію очолюють некомпетентні люди, які тісно пов'язані з корупцією і точно не виявляли великого бажання боротися за Україну", - заявив Соболєв.

За даними останніх соціологічних досліджень НАН України, тільки 1% українців довіряє правоохоронцям, 31% - не довіряють і 35% - швидше не довіряють, ніж довіряють. Відзначимо, що рівно 1% населення України - це співробітники правоохоронних органів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся