Перший раунд переговорів України з ЄК про спрощення оформлення віз відбудеться 5-6 травня у Брюсселі, - МЗС

Перший раунд переговорів з Європейською Комісією стосовно внесення змін до Угоди про спрощення оформлення віз відбудеться 5-6 травня ц.р. у Брюсселі. Цього ж дня проходитиме шосте засідання Спільного комітету експертів з реалізації Угоди між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз, повідомляє прес-служба МЗС України.

До порядку денного переговорів внесені питання розширення категорій громадян, які могли б скористатися візовим спрощенням, запровадження режиму безвізових поїздок для власників службових паспортів України, поетапного скасування візових зборів для всіх категорій громадян України, подальшого врегулювання діяльності візових посередників, уніфікації переліку документів, що подаються громадянами для оформлення шенгенських віз.

Зазначимо, 11 квітня ц.р. на засіданні в Люксембурзі Рада міністрів з питань юстиції та внутрішніх справ ЄС затвердила мандат Європейської Комісії на переговори з Україною стосовно внесення змін до Угоди про спрощення оформлення віз.

Нагадаємо, розпорядженням Президента України від 25.11.2010 р. № 1145 утворено делегацію України для участі у переговорах з Європейською Комісією стосовно внесення змін до Угоди між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз, яку очолює заступник міністра закордонних справ України Павло Клімкін.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся