ua en ru

Перший аукціон з продажу нафти і газу відбудеться 31 січня, - "Нафтогаз"

Перший аукціон з продажу нафти і газу відбудеться 31 січня, - "Нафтогаз"

Аукціонний комітет із продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу на своєму засіданні прийняв рішення провести перший аукціон 31 січня, а заявки на проведення аукціону повинні бути подані не пізніше 26 січня. Про це повідомили в управлінні зі зв'язків із громадськістю НАК "Нафтогаз України".

На засіданні з організації роботи аукціонного комітетабилі прийняті такі рішення:

1. Відповідно до закону України "Про нафту і газ", підприємствам, у статутному капіталі яких 50% і більше, господарським товариствам, 50% і більше акцій яких знаходиться у статутних капіталах інших господарських товариств, акціонером яких є держава і володіє в них контрольним пакетом акцій, а також дочірнім підприємствам, представництвам і філіям таких підприємств, щомісячно здійснювати продаж нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу виключно на біржових аукціонах.

2. Визначити норму щодо подачі аукціонному комітетові заявки на проведення відповідного аукціону продавцями нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу не пізніше, ніж за п'ять робочих днів до проведення аукціону.

3. Заступнику аукціонного комітету звернутися до ПАТ "Укрнафта" та інших нафтогазовидобувних підприємств щодо термінового подання відповідних заявок на проведення аукціону до 26 січня.

Нагадаємо, 22 січня 2015 р. було сформовано склад аукціонного комітету з продажу нафти, конденсату та скрапленого газу. До нього увійшли по три представники від Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, а також чотири представники від Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

Напередодні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк зажадав від міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина негайно подати йому на підпис постанову по нафтогазових аукціонах.