ua en ru

Яценюк вимагає від Демчишина негайно подати йому на підпис постанову щодо нафтогазових аукціонів

Яценюк вимагає від Демчишина негайно подати йому на підпис постанову щодо нафтогазових аукціонів

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк зажадав від міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина негайно подати йому на підпис постанову по нафтогазових аукціонах. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Яценюка.

"За підсумками засідання урядового комітету міністру енергетики та вугільної промисловості Володимиру Демчишину доручено невідкладно внести проект постанови Кабінету міністрів України "Про внесення змін до Порядку організації та проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу", - зазначили у прес-службі.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України прийняв цей акт 21 січня, а Міненерговугілля повинно було оформити його відповідно до регламентних вимог і невідкладно подати на підпис прем'єру.

"Втім, у секретаріаті Кабінету міністрів станом на вечір 23 січня належним чином оформленого проекту постанови поки немає", - уточнили у прес-службі Яценюка.

Нагадаємо, 22 січня на сайті Міненерговугілля з'явився наказ №39/27, згідно з яким Мінекономіки та Міненерго створили аукціонний комітет з продажу нафти і газу.