ru ua

Переворот в Зімбабве: опубліковані перші фото Мугабе після відсторонення від влади

Переворот в Зімбабве: опубліковані перші фото Мугабе після відсторонення від влади Фото: Роберт Мугабе (kremlin.ru)

Роберт Мугабе провів зустріч з військовими і емісарами з ПАР

Президент Зімбабве Роберт Мугабе, який був усунений від влади групою військових, прийняв високопоставлених військових та емісарів з ПАР у своїй офіційній резиденції. Фотознімки з цієї зустрічі опублікувала державна телекомпанія ZBC у своєму Twitter.

Наголошується, що фотографії були зроблені 16 листопада. На зустрічі з Мугабе були головнокомандувач силами оборони Зімбабве генерал Костянтино Гувей Чивенга, а також міністр оборони Зімбабве Сідней Секерамейи, міністр державної безпеки Кембо Мохаді, прес-секретар президента Зімбабве Джордж Чарамба, а також кілька посланців з ПАР - міністр оборони країни Носівіве Мапіса-Нкакула, а також міністр держбезпеки Південноафриканської республіки Бонгані Бонго та інші

Крім цього, повідомляється, на зустрічі був присутній католицький священик Фіделіс Муконорі. Він зараз виконує роль посередника між Мугабе і групою генералів зімбабвійської армії, яка взяла контроль над країною.

Нагадаємо, в Зімбабве військові планують, що колишній віце-президент країни Еммерсон Мнангагва сформує перехідний уряд, який буде керувати державою протягом п'яти років.