Перерахунок голосів на парламентських виборах в Молдавії не вплинув на розподіл мандатів, - ЦВК

Центральна виборча комісія Молдавії оголосила сьогодні результати перерахунку голосів, відданих на дострокових парламентських виборах у Молдавії 28 листопада 2010 р., заявивши, що вони не поміняли розкладу політичних сил у новому парламенті і не вплинули на розподіл депутатських мандатів. Про це повідомив журналістам у Кишиневі голова ЦВК Молдавії Євген Штірбу, передає РБК.
Таким чином, і після перерахунку голосів Партія комуністів Молдавії отримає в 101-місцевому парламенті нового скликання 42 депутатських мандата, Ліберально-демократична партія Молдавії - 32, Демократична партія - 15, Ліберальна партія - 12.
За словами Є.Штірбу, в ході перерахунку голосів, проведеного 15 грудня 2010 р. за рішенням Конституційного суду республіки, Центрвиборчкомом в цілому були виявлені лише невеликі розбіжності в кількості голосів. Зафіксована різниця ніяк не може вплинути на оприлюднені раніше підсумкові дані і розподіл депутатських мандатів. За підсумками перерахунку голосів загальна явка виборців на виборах збільшилася на 0,02% - з 63,35% до 63,37%. Планується, що найближчим часом ЦВК Молдавії передасть офіційні результати виборів у Конституційний суд Молдавії для винесення рішення про легітимність виборів і затвердження розподілу мандатів депутатів.
Нагадаємо, після парламентських виборів 28 листопада 2010 р. правлячий в Молдавії "Альянс за європейську інтеграцію" був звинувачений в масовій безпрецедентної фальсифікації результатів голосування. У зв'язку з цим 10 грудня ц.р. Конституційний суд республіки за клопотанням Партії комуністів Молдавії ухвалив рішення про проведення перерахунку голосів, відданих виборцями під час виборів. Перерахунок був проведений 15 грудня ц.р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся