За перехід до електронного документообігу українських бухгалтерів відправляють відпочивати в Домінікану

НовиниНовости компаний    11.11.2016 - 10:58

Економія коштів і часу, мінімізація помилок, захист від штрафів – ми вже чули про переваги електронного документообігу. Але хто б міг подумати, що за його використання бухгалтер може бути нагороджений поїздкою в екзотичну країну?

Нещодавно в Україні пройшов Всеукраїнський рейтинг #GlavBuhAwards, організований мережею крамниць електронних послуг «Твій час» і інтерактивною електронною платформою податкових знань Taxlink. Організатори з'ясовували, хто з головних бухгалтерів організував найбільш ефективну роботу в своєму відділі, і основним параметром виступало співвідношення кількості проведених документів до кількості співробітників. І що б Ви думали, найбільше вплинуло на результати?

У сучасному світі розвиток цифрових технологій набув просто божевільний темп. Європейські тенденції ведення бізнесу давно прийшли в нашу країну: електронний вигляд масштабно набувають торгівля і фінанси, розвиваються системи електронних платежів, управління підприємством і подання звітності.

Природно і закономірно, що найефективнішими головбухами виявилися ті, хто використовував такий інструмент підвищення продуктивності, як електронний документообіг. Адже обробка документів вручну не йде ні в яке порівняння з автоматизованою. Створення, перевірка, узгодження, підпис, пошук, копіювання та відправка документів в паперовому вигляді займає більше часу, причому в рази.

Змагалися учасники у трьох рейтингових групах: серед малих, середніх і великих підприємств. Подарунком для переможця в кожній рейтинговій групі стала поїздка до Єгипту. А гран-прі – подорож до екзотичної Домініканської республіки!

«Я дуже хотіла цього року на море, але не склалося. Тому, побачивши повідомлення про цей рейтинг в «M.E.Doc», я навмисне зареєструвалася у конкурсі з думками, що, може цього разу пощастить. До цього я не пам’ятаю, щоб були такі рейтинги для бухгалтерів, щоб була бухгалтерська робота десь винесена на якусь оцінку. Тому мені це не просто приємно і це не просто виграш, а винагорода, пов'язана з оцінкою моєї праці. Це вдвічі приємніше», – відкрила свої емоції переможець рейтингу і володар путівки в Домінікану Валентина Турок.

Валентина поділилась досвідом ефективної роботи: «Головний бухгалтер не тільки організовує бухгалтерський облік, а й дбає, щоб підприємство було рентабельним. Тому коли я організовувала бухгалтерський облік, виходила з того, щоб найменшою кількістю працівників зробити максимум роботи –  тобто продуктивність праці поставила на перше місце. І тому більшість процесів у нас автоматизована. Тобто починаючи від прийому платежів і закінчуючи документообігом – у нас усе виконує програма. Людина (бухгалтер чи інший працівник) тільки аналізує. Я агітую багатьох своїх контрагентів обмінюватися документами в електронному вигляді. Я вважаю, що це є зручним для всіх».

Крім цього всі бухгалтери, що увійшли до першої сотні рейтингу, отримали знижку на програмне забезпечення для впровадження електронного документообігу, а також інші корисні призи.

Світлана Ковальчук, керівник департаменту сервісу мережі магазинів електронних послуг «Твій час», розповідає про рейтинг: «Ми вважаємо своєю місією впровадження електронного документообігу в Україні, адже він здатний значно збільшити ефективність бізнесу. Щоб привернути увагу до цього питання, ми обрали такий нестандартний підхід – і на прикладі показали, наскільки дієвими є такі зміни у роботі. Ми щиро вітаємо переможців. А тих, хто вирішив піти їх дорогою та якісно покращити роботу бухгалтерії та підприємства в цілому, запрошуємо до крамниць «Твій час». У нас можна не тільки купити бухгалтерське програмне забезпечення для електронного документообігу, а й отримати консультацію і практичні поради щодо його впровадження».

On Top