ua ru

Переговори Росії та України: перші подробиці

Переговори Росії та України: перші подробиці Фото: переговори Росії та України відбуваються сьогодні за відеозв'язком (t me nexta live)

Сьогодні, 14 березня, проходить четвертий раунд переговорів Росії та України, на яких обговорюються умови припинення війни.

РБК-Україна публікує перші подробиці сьогоднішніх переговорів.

Пауза до завтра

Станом на 16:00 стало відомо, що на сьогодні переговори завершилися. За словами радника голови ОП Михайла Подоляка, до завтра оголошено технічну паузу.

"Для додаткової роботи у робочих підгрупах та для уточнення окремих визначень. Переговори продовжуються", - уточнив він.

Новини будуть уже ввечері

Президент України Володимир Зеленський у сьогоднішньому зверненні згадав про черговий раунд переговорів з Росією. За його словами, результати будуть відомі увечері.

"Сьогодні розпочалася зустріч делегацій. Вона продовжується. Усі чекають на новини. Увечері. Увечері обов'язково доповімо", - зазначив Зеленський.

Комунікація йде важко, але йде

Станом на 12:20 переговори тривають. Як зазначив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, комунікація йде важко.

"Сторони активно висловлюють свої позиції, вже уточнені. Комунікація важко, але йде. Причина розбіжностей у тому, що в нас дуже різні політичні системи. Україна - вільний діалог у суспільстві та обов'язковий консенсус. Росія - це ультимативне придушення власного суспільства", - написав він. у своєму Twitter.