Переформатування правління "Нафтогазу" може тривати ще протягом кількох років

Середа 09 грудня 2015 18:45
Переформатування правління "Нафтогазу" може тривати ще протягом кількох років
Фото: Володимир Демчишин

Демчишин вважає за необхідне виокремити з "Нафтогазу" його основні функціональні напрямки

Процес переформатування правління "Нафтогаз України" може тривати ще протягом кількох років. Про це сьогодні під час публічного звіту членів Уряду щодо виконання програми діяльності Кабінету міністрів України повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я говорив, що підтримую основне, я підтримую принцип unbundling (розділення функцій) і розуміючи, що ми повинні з великого монстра "Нафтогазу" виділити його основні функціональні напрямки, в моєму розумінні, це повинно бути окремо видобування, окремо транспортування, окремо торгівля і постачання. І ці організації не можуть бути під одним інститутом, наприклад, під Міненергетики, тому певне переформатування протягом наступного року, а, можливо, і більше буде відбуватись, тобто якісь частини із "Нафтогазу" будуть виділятись і з-під Міненергетики і передаватись під інші державні органи, але ключовим є те, що "Нафтогаз" є державним підприємством", - сказав Демчишин. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Нафтогаз України" більше не є тотальним монополістом.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся