Пентагон: база ПРО в Польщі не спрямована проти РФ і не може послабити її обороноздатність

Пентагон: база ПРО в Польщі не спрямована проти РФ і не може послабити її обороноздатність
Фото: база ПРО в Польщі

Мета нової американської протиракетної бази - захист країн НАТО від атак балістичних ракет з-поза меж євроатлантичної зони

Метою побудови американська база протиракетної оборони в Польщі є захист країн НАТО від атак балістичних ракет поза межами євроатлантичної зони. Про це заявив заступник міністра оборони США Роберт Уорк на заході із закладення бази.

"Це оборонна система, яка абсолютно відповідає угоді про контроль над озброєннями. Вона не спрямована проти Росії і не має можливості послабити її мілітарний потенціал. Метою щита є захист Польщі та інших країн НАТО від атаки балістичними ракетами з-поза меж євроатлантичної зони, особливо з Ірану", - підкреслив американський чиновник.


Президент Польщі Анджей Дуда також зазначив, що установка має виключно оборонну функцію.

"Це не снаряди, які будуть спрямовані на чиюсь сторону. Вони будуть спрямовані на безпеку. Це фундаментальна мета цієї інвестиції. Щит повинен захищати небо над Європою від будь ракетної атаки, якщо хтось захотів би погрожувати Європі таким чином", - сказав він.

Президент Польщі також висловив надію, що щит ніколи не буде використаний.

Нагадаємо, в Польщі в селищі Редзікове почалося будівництво американської бази протиракетної оборони

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся