ПФУ за 10 місяців збільшив суму виплат пенсій та грошових допомог на 7,4% - до 207,9 млрд грн

Пенсійний фонд України за січень-жовтень 2013 р. виплатив пенсій та грошових допомог на 207,9 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба відомства. За аналогічний період минулого року сума відповідних виплат становила 192,6 млрд грн. Таким чином, цей показник виріс на 7,4%.

"За січень-жовтень поточного року Пенсійним фондом України забезпечено виплату пенсій та грошової допомоги в повному обсязі у всіх регіонах України у встановлені терміни. Загальна сума видатків Фонду склала 207,9 млрд грн, що на 15,3 млрд грн більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року", - йдеться в повідомленні.

При цьому надходження власних коштів фонду за десять місяців склали 136,1 млрд грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року власні доходи зросли на 7,5 млрд грн.

Водночас, з державного бюджету України на фінансування пенсійних програм надійшло 69,4 млрд грн, що відповідає плановому показнику на цей період.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся