ua ru

Паводок в Україні: ДСНС попереджає про підтоплення в кількох областях

Паводок в Україні: ДСНС попереджає про підтоплення в кількох областях Фото: паводок (Сергій Костін / УНІАН)

Протягом 14-16 квітня продовжиться розвиток весняного водопілля на рівнинних річках країни

У Держслужбі з надзвичайних ситуацій попереджають про підвищення рівнів води на водоймах країни в звязку з паводком в Україні та подальші підтоплення в кількох областях. Про це повідомляє прес-центр ДСНС.

За даними Укргідрометцентру, 14-16 квітня продовжиться розвиток весняного водопілля на рівнинних річках країни з добовою інтенсивністю підвищення:

- на 4-8 см на Верхньому Дніпрі (Чернігівська область) із подальшим затопленням заплави;

- на 2-10 см на Пслі біля м. Суми, середній та нижній течії Ворскли, у пониззі Орелі з повільним подальшим затопленням заплав (Сумська, Полтавська області);

- на 5-15 см на Десні, з подальшим затопленням заплав та обтопленням територій і об'єктів, розташованих на заплаві у Чернігівській, Сумській областях та порушенням транспортного сполучення у Городнянському районі Чернігівської області.

"14-16 квітня у верхів'ях Прип'яті відбуватиметься повільне зниження рівнів водопільної хвилі та поступове зменшення затоплення територій і господарських споруд в окремих населених пунктах у Ратнiвському районі Волинськоi областi", - йдеться в повідомленні.

Крім того, протягом 14-16 квітня на українській ділянці Дунаю біля м. Вилкове рівні води утримуватимуться на небезпечних відмітках 155-165 см із підтопленням незаселених ділянок міста.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 13 квітня в Україні очікується підйом рівня води в рівнинних річках країни внаслідок весняного водопілля.