ПАРЄ не планує спеціально розглядати питання, присвячені Україні, - Плотніков

Народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів (ПР) Олексій Плотніков заявив, що Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) не планує спеціально розглядати питання, присвячені Україні. Про це він повідомив в понеділок, 25 червня, передає прес-служба ПР.

"Сьогодні відбулося засідання бюро ПАРЄ, на якому не пройшли спроби наших політичних опонентів нав'язати спеціальний розгляд ситуації в Україні", - підкреслив Плотніков.

За його словами, на засіданні Україна фігурувала з позитивної точки зору і в плані успішного проведення Євро-2012 і з позиції збільшення кількості міжнародних спостерігачів на майбутніх парламентських виборах.

На цьому тижні, повідомив він, Парламентська асамблея Ради Європи буде працювати над цілою низкою важливих питань. "Природно, в тій чи іншій мірі Україна буде звучати на ПАРЄ як член Ради Європи, але не в тому контексті, в якому б це хотілося нашим політичним опонентам. Конструктивно орієнтована частина нашої делегації візьме активну участь в обговоренні всіх важливих питань асамблеї", - додав плотніков.

26 січня ц. р. ПАРЄ прийняла резолюцію про стан демократії в Україні, в якій вимагає виключити з Кримінального кодексу статті, за якими були засуджені колишні державні чиновники. 11 квітня Верховна Рада прийняла постанову про виконання Резолюції ПАРЄ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся