Парубій розповів, коли Рада розгляне питання візового режиму з Росією

Новини Політика 27.06.2017 - 12:11
Фото: Андрій Парубій (facebook.com_andriy.parubiy)
Фото: Андрій Парубій (facebook.com_andriy.parubiy)

Спікер сподівається, що у результаті політичних консультацій парламент вийде на консенсус

Під час наступного пленарного тижня Верховна Рада України може звернутися до Кабінету міністрів щодо запровадження візового режиму з Російською Федерацією. Про це сьогодні під час прес-конференції заявив голова ВР Андрій Парубій, передає кореспондент РБК-Україна.

"Є вірогідність того, що питання звернення до КМУ про введення візового режиму може бути наступного пленарного тижня, якщо у результаті політичних консультацій ми вийдемо на консенсус", - заявив Парубій.

За його словами, дуже важливо, щоб відповідне питання мало підтримку більшості при винесенні на голосування у сесійній залі парламенту.

Нагадаємо, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов сподівається, що Верховна Рада України проголосує за введення візового режиму з Російською Федерацією до того, як піде на канікули.

За словами народного депутата, представника президента у Верховній Раді Ірини Луценко, для введення візового режиму між Україною і Російською Федерацією буде потрібно не менше 1,5-2 млрд гривень.