ru ua

Партія "Відродження" та УСПП підписали Меморандум про співпрацю

Партія "Відродження" та УСПП підписали Меморандум про співпрацю

Партія "Відродження" і Український союз промисловців і підприємців підписали Меморандум про співпрацю. Про це повідомляє прес-служба партії.

Угоду було підписано в середу в Києві за участю голови партії "Відродження" Віктора Бондаря та президента Українського союзу промисловців і підприємців Анатолія Кінаха.


За словами підписантів, метою Меморандуму є співпраця в напрямку законопроектної діяльності, зокрема, розробки економічних законів. Яким, як зазначив Віктор Бондар, Верховна Рада приділяє мало уваги.

"Україні необхідно ще мінімум 3 роки постійного зростання промислового виробництва, щоб досягти рівня економіки дворічної давності. Сьогодні парламент розглядає переважно політичні питання. Я сподіваюся, що разом з УСПП ми зможемо розробити пакет економічних законопроектів, прийняття яких дасть поштовх для розвитку вітчизняної промисловості і які підтримає бізнес", - заявив після підписання Віктор Бондар.

За його словами, такий пакет законопроектів буде включати зміни в Бюджетний, Податковий і Митний кодекс, а також законопроекти щодо бюджетної децентралізації.

У свою чергу президент УСПП Анатолій Кінах зазначив, що Україні необхідні якісно нові законодавчі ініціативи, а також чітка державна політика для пожвавлення експортної галузі.

"Сьогодні структура експорту України - це експорт колоніальної країни. Зараз до 70% всього експорту становить сировина, в той час як національний машинобудівний комплекс "закрив" рік з падінням більш ніж на 80%. Такими темпами Україна скочуватися до сировинного придатка розвинених держав. Діловими організаціями, експертами були розроблені антикризові пропозиції, які дозволять стабілізувати економіку і повернути її до росту. Нам дуже важливо в даному контексті налагодити дієву співпрацю з парламентом і урядом, щоб досягти якісних перетворень у країні", - сказав президент УСПП.

Протягом двох тижнів підписанти планують підписати додаток до Угоди, де, зокрема, вказати конкретний перелік законопроектів, які планується розробити, і відповідальних за їх реалізацію.