ru ua

Партія "Удар" висунула журналіста Дениса Казанського на пост мера Єнакієвого

Партія "УДАР Віталія Кличка" висунула сьогодні свого кандидата на пост мера Єнакієвого. Ним став донецький журналіст Денис Казанський, більш відомий як блогер frankensstein. Про це повідомляє громадянська мережа "Опора".

Як повідомляє прес-служба партії "УДАР", усі необхідні для реєстрації кандидата документи були подані сьогодні до територіальної комісії. За словами Дениса Казанського, комісія має прийняти рішення про реєстрацію сьогодні о 16:00. Проте, він також зазначив, що під час подачі документів йому натякнули на те, що його не зареєструють.

"Мені це цікаво з позиції журналістського досвіду. Я хочу дізнатися, як це виглядає зсередини, - коментує своє висування блогер. - За законом я не можу бути самовисуванцем, тому мене висуває партія "УДАР", хоча я сам - позапартійний", - розповідає Казанський.

За інформацією прес-служби ВО "Батьківщина", за пост міського голови м. Єнакієве також хоче поборотись Ігор Славгородський. Його висунули вчора на міському з'їзді партії. Славгородський має вищу освіту та є дільничним гірничим нормувальником шахтопрохідницького управління №10 м. Горлівка. На виборах до Верховної Ради балотувався в народні депутати України по мажоритарному округу №53 від партії ВО "Свобода". Наразі він безпартійний.

Нагадаємо, 16 грудня цього року відбудуться позачергові вибори міського голови м. Єнакієве. Причиною для позачергових виборів стала смерть мера Сергія Рухадзе, який помер у серпні цього року після перенесеного інсульту.

Читайте також: На виборчу кампанію-2012 партії витратили понад 1 млрд дол, - Балога