Партія регіонів подала документи в ЦВК для участі в парламентських виборах

Партія регіонів подала документи в ЦВК для участі в парламентських виборах. Про це заявив начальник виборчого штабу ПР, секретар РНБОУ Андрій Клюєв.

Партія регіонів подала документи в ЦВК для участі в парламентських виборах. Про це заявив начальник виборчого штабу ПР, секретар РНБОУ Андрій Клюєв, передає прес-служба партії.

"Ми сьогодні першими прийшли такою дружною і хорошою компанією подавати документи кандидатів у народні депутати від Партії регіонів. Ми дуже скрупульозно підходили до підбору наших кандидатів в депутати", - сказав Клюєв.

Під стінами ЦВК зібралися більше сотні представників "Молодих регіонів".

Нагадаємо, 30 липня в Києві відбувся 14 з'їзд Партії регіонів, на якому було затверджено список кандидатів у народні депутати від партії. Перша п'ятірка списку виглядає наступним чином:

1. Прем'єр-міністр Микола Азаров

2. Співачка Таїсія Повалій

3. Міністр соцполітики Сергій Тігіпко

4. Секретар РНБО Андрій Клюєв

5. Голова фракції ПР у ВР Олександр Єфремов.

Зазначимо, повний список кандидатів не опублікований і понині, хоча вище керівництво партії обіцяло це зробити 31 липня.

Представником Партії регіонів у ЦВК з правом дорадчого голосу рішенням ХIV з'їзду Партії регіонів затверджено Владислава Забарського.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся