Парламентські вибори в Грузії відбудуться 1 жовтня

Президент Грузії Михайло Саакашвілі призначив проведення парламентських виборів в країні на 1 жовтня 2012 р. Про це на брифінгу в Тбілісі повідомила сьогодні прес-спікер грузинського Президента Манана Манджгаладзе. "Вибори призначені, вони відбудеться 1 жовтня 2012 р. Президент впевнений, що жовтневі вибори стануть ще одним підтвердженням зрілості і життєздатності грузинської демократії", - сказала вона.

За її словами, Саакашвілі закликає всіх громадян Грузії "взяти активну участь в найважливішому процесі розвитку країни". "Грузія зробила багато для поліпшення передвиборної ситуації в країні, для чого залучено численні спостерігачі від багатьох міжнародних організацій, створена комісія з уточнення списків виборців, забезпечена система mast-Kerr, що забезпечує мовлення всіх телекомпаній в кабельній мережі, розроблені норми поведінки партій в передвиборний період" , - сказала Манджгаладзе.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся