Парламент погодив виділення коштів на зимову техніку для автодорів

Середа 17 травня 2017 19:05
Парламент погодив виділення коштів на зимову техніку для автодорів
Фото: дорожня техніка

"Укравтодор" отримає 244 мільйони гривень на зимову техніку

Вчора, 16 травня 2017 року, комітет Верховної Ради з питань бюджету остаточно погодив виділення 244 млн гривень на закупівлю нової зимової техніки для облавтодорів. Про це повідомили в прес-службі ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України".

Компанія розраховує оголосити тендери до кінця травня, після одержання відповідного підтвердження від "Укравтодору".

"Ми були готові оголошувати тендер, ще в березні. Однак бюрократична процедура узгодження виділення коштів затягнулася. Тепер остання перепона подолана і ми нарешті маємо можливість перейти від розмов до конкретних дій", - сказав глава компанії Артем Гриненко.

Зазначається, що буде закуплено виключно зимову дорожню техніку. На балансі компанії має бути 13 тисяч одиниць зимової техніки, але сьогодні в наявності компанії тільки 4,4 тисячі. Середній вік цієї техніки налічує 15-20 років, більшість якої не підлягає ремонту.

В ПЕКЛІ припустили, що виділених коштів має вистачити на 56 одиниць нової техніки, яка буде розподілятися в облавтодори в залежності від обсягу доріг у регіоні та фінансового стану кожного окремого дорожнього підприємства.

В компанії розраховують на виділення ще додаткових 500 млн гривень на придбання зимової техніки.

"При закупівлі перевага буде віддаватися українським виробникам, які оснащують техніку за європейськими зразками. Ми маємо намір не лише оновлювати автопарки облавтодорів, але і почати впроваджувати сучасний досвід зимового утримання доріг", - зазначив Гриненко.

Нагадаємо, раніше в.о. голови Держагентства автомобільних доріг Славомир Новак заявив, що "Укравтодору" необхідно близько 50 мільярдів гривень щорічно для відновлення мережі в 50 тисяч кілометрів доріг за термін від 7 до 10 років.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся