Парламент ратифікував угоду з Норвегією про технічне та фінансове співробітництво

Парламент ратифікував угоду з Норвегією про технічне та фінансове співробітництво
Фото: Рада схвалила угоду України з Норвегією про співпрацю

Закон не потребує додаткового фінансування з держбюджету

Верховна Рада України підтримала за основу і в цілому законопроект № 0127 "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом міністрів України та Урядом Королівства Норвегія про технічне та фінансове співробітництво". За документ з другого разу проголосували 233 нардепа (спочатку 219 депутатів ВР), передає кореспондент РБК-Україна.

Відповідна угода була підписана 18 жовтня 2016 року.

Прийняття відповідного закону дозволить забезпечити виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття чинності зазначеної угоди.

Так, прийняття даного закону і подальша його реалізація не потребуватиме додаткового фінансування і матеріальних витрат за рахунок державного бюджету України.

Зазначимо, що ратифікація угоди дозволить спростити норми і процедури для реалізації програм і проектів, що належать до сфери угоди, а також буде сприяти більш широкому залученню міжнародної технічної допомоги, розвитку технічного та фінансового двостороннього співробітництва.

Нагадаємо, Норвегія планує збудувати в Україні дві сонячні електростанції.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся