Парламент звільнив благодійні SMS від податків

НовиниПолітика    06.10.2016 - 17:09
Фото: засідання Ради
Фото: засідання Ради

Рада внесла відповідні зміни в Податковий кодекс

Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект №2297 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення сприятливих умов для впровадження благодійних текстових повідомлень". Документ підтримали 299 депутатів ВР, передає кореспондент РБК-Україна.

Так, пропоновані законом зміни дозволять звільнити благодійні текстові повідомлення від оподаткування, що забезпечить перерахування на благодійність усієї заявленої абонентом суми і надасть можливість оператору телекомунікацій компенсувати податки, які були сплачені в момент отримання ним передоплати від абонента.

Документом передбачається внести зміни в закон "Про благодійну діяльність та благодійні організації", "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні", "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" з метою надання визначення благодійних текстових повідомлень і звільнення такого виду благодійності від оподаткування

Крім того, ВРУ підтримала в цілому законопроект №3467 "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо створення сприятливих умов для впровадження благодійних телекомунікаційних повідомлень)".

"Звільняються від оподаткування операції оператора телекомунікацій з надання телекомунікаційних послуг в частині здійснення благодійного телекомунікаційного повідомлення на благодійні цілі", - говориться в тексті закону.

Також передбачається, що зменшення суми податкових зобов'язань платника податку - постачальника оператора телекомунікацій у разі відмови абонента від підписки, але не отриманих телекомунікаційних послуг, дозволяється при перерахуванні частини суми попередньої оплати телекомунікаційних послуг в якості благодійної пожертви при виконанні благодійного телекомунікаційного повідомлення за дорученням абонента

Нагадаємо, комітет Ради підтримав продовження мораторію на продаж землі до 2018.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top