Парламент відправив на повторне друге читання закон про житлово-комунальні послуги

Парламент відправив на повторне друге читання закон про житлово-комунальні послуги
Фото: парламент

За таке рішення проголосували 232 депутата ВР

Верховна Рада України відправила на повторне друге читання проект закону №1581-д "Про житлово-комунальні послуги". За таке рішення з другого разу проголосували 232 депутата ВР (спочатку 225), передає кореспондент РБК-Україна.

Так, законопроектом встановлювався порядок укладення споживачами договорів на отримання всього комплексу житлово-комунальних послуг - на послугу управління, водопостачання, поводження з відходами, газ, електрику.

У законі передбачалося, що споживачам в багатоквартирних будинках теплова енергія постачається відповідно до договору про надання комунальної послуги з постачання теплової енергії. Так, встановлюється, що тарифи на теплову енергію, яка виробляється і постачається за допомогою систем автономного опалення, формуються і встановлюються окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного опалення, з урахуванням собівартості виробництва та постачання теплової енергії в таких системах, а також рентабельності суб'єкта господарювання, що здійснює таку діяльність.

Крім цього, виводилося в окрему послугу поводження з відходами, вводилася перевірка якості житлово-комунальних послуг. Встановлювалося, що власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок повинні укладати договори з виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, здійснювати оплату послуг з поводження з твердими побутовими відходами та забезпечувати роздільне збирання побутових відходів.

Нагадаємо, в лютому Рада в першому читанні підтримала проект закону №1581-д "Про житлово-комунальні послуги". За прийняття закону проголосували 242 депутати ВР.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся