Пашиняна обрано на пост прем'єр-міністра Вірменії

Пашиняна обрано на пост прем'єр-міністра Вірменії
Фото: Нікол Пашинян (twitter.com sputnik_armenia)

За його кандидатуру проголосували 59 депутатів

Парламент на спеціальному засіданні обрала лідера опозиційної партії "Вихід", депутата Нікола Пашиняна на пост прем'єр-міністра Вірменії. Про це повідомляє агентство "Новини Вірменії".

Як повідомляється, за його кандидатуру проголосувало 59 депутатів, проти - 42.

Зазначимо, що у зв'язку з численними і масштабними протестними акціями, які проходили в країні з 13-го квітня, 23-го квітня прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян заявив про свою відставку. У той же день президент Вірменії Армен Саркісян прийняв відставку уряду.

Фракції блоків "Елк", "Царукян" та АРФ "Дашнакцутюн" висунули 3-го травня лідера вірменської опозиції та голову фракції "Елк" Нікола Пашиняна в якості кандидата в прем'єр-міністри. Він став єдиним кандидатом на пост глави уряду.

Вірменська опозиція проводить у даний момент мітинг на Площі Республіки.

Нагадаємо, раніше глава правлячої Республіканської партії Вірменії (РПА) Ваграм Багдасарян знову підтвердив, що фракція надасть підтримку в питанні вибору опозиційного лідера Нікола Пашиняна на пост прем'єр-міністра 8 травня.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся