Паралімпіада 2018: Україна завоювала третє "золото"

Паралімпіада 2018: Україна завоювала третє "золото" Фото: Ігор Рептюх (посередині) (facebook.com)

Ігор Рептюх завоював третю золоту медаль для збірної України

Ігор Рептюх завоював третю золоту медаль для збірної України на XII Паралімпійських іграх в Пхенчхані, в Південній Кореї. Про це свідчать дані на сайті змагань.

Рептюх показав час 44 хвилини 52,4 секунди, ставши першим в змаганнях лижників на 20-кілометровій дистанції вільним стилем.

Для спортсмена це вже друга нагорода в Пхенчхані. У перший день змагань він у біатлонному спринті здобув бронзову медаль.

На другому місці виявився француз Бенжамін Давье. Норвезький спортсмен Хакону Олсруду завоював бронзову медаль.

Ще один українець Сергій Романюк став сьомим.

Таким чином, українська збірна має вже три золоті, одну срібну та три бронзові медалі на Паралімпіаді в Пхенчхані.