ru ua

Паралімпіада-2018: Україна посідає п'яте місце в загальному заліку

Паралімпіада-2018: Україна посідає п'яте місце в загальному заліку Фото: керлінг на візках (twitter.com/Paralympics)

У шостий ігровий день наші спортсмени участі в змаганнях не брали

Після шостого дня Паралімпіади 2018 року у південнокорейському Пхьончхані збірна України посідає п'яте місце в загальному заліку. Про це свідчать дані на сайті змагань.

У четвер, 15 березня, не було змагань за участю наших спортсменів. Тому в активі наших паралімпійців як і раніше 16 медалей - 5 золотих, 4 срібних і 7 бронзових нагороди.

Лідирує збірна США - 8 золотих, 7 срібних і 6 бронзових медалей. Другою йде команда нейтральних паралімпійських атлетів (NPA) - 6, 7, 4, третя позиція у Словаччині - 6, 2, 1. четверта у французів - 5, 5, 3.

В рамках першого дня Паралімпіади українські спортсмени завоювали 5 нагород. У другий день український паралімпієць Максим Яровий виборов золото.

На третій день ще одну золоту нагороду отримав Ігор Рептюх в лижній гонці вільним стилем на 20 км (стоячи). Оксана Шишкова завоювала срібло в лижних гонках на відстань 15 км (з вадами зору). Людмила Ляшенко стала бронзовим призером на дистанції 15 км (стоячи).

На четвертий день Паралімпіади українці завоювали відразу 6 медалей: 2 золоті, 2 срібні та дві бронзові. На п'ятий день змагань Україна здобула одну бронзову медаль. Оксана Шишкова фінішувала третьою в лижному спринті на 1,5 кілометра (з порушенням зору).

Нагадаємо, збірна України була на другому місці медального заліку після четвертого дня змагань Паралімпіади-2018.