Паралімпіада-2016: Медальний залік на 9 вересня

Паралімпіада-2016: Медальний залік на 9 вересня Фото: Паралімпіада-2016

Україна взяла 9 медалей у перший день змагань

На Паралімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро завершився перший день змагань, після якого у лідери загального заліку вирвалася збірна Китаю.

Китайці відразу пішли у відрив, вигравши на Паралімпійських іграх 20 медалейї з яких сім - це "золото". На другому місці йде збірна Великобританії, у якої 11 медалей. І на третьому місці - Узбекистан з 8 нагородами.

Збірна України у перший день змагань виграла 9 медалей. Золото і срібло в плаванні взяли Євген Богдайко і Денис Дубров, відповідно. Ще наші паралимипийцы виграли 7 бронзових медалей у атлетики, плавання та дзюдо. Такий результат дозволив Україні зайняти 9 місце в заліку.

Паралімпіада-2016: Загальний залік на 9 вересня