Папа Римський Франциск починає візит до Бразилії

Папа Римський Франциск подякував паломникам, присутнім на площі Святого Петра в Римі, за добрі побажання напередодні його поїздки в Ріо-де-Жанейро. Це буде перший закордонний візит понтифіка з моменту обрання на Святий престол. Папа Франциск, аргентинець за походженням, став першим Папою Римським, що народився в Латинській Америці.

Папа Римський Франциск подякував паломникам, присутнім на площі Святого Петра в Римі, за добрі побажання напередодні його поїздки в Ріо-де-Жанейро. Це буде перший закордонний візит понтифіка з моменту обрання на Святий престол, передає ВВС. Папа Франциск, аргентинець за походженням, став першим Папою Римським, що народився в Латинській Америці.

Понтифік сьогодні відправляється Бразилію і проведе тут тиждень. У Ріо-де-Жанейро він відвідає молодіжний католицький фестиваль і візьме участь у святкуванні Міжнародного дня молоді. Тисячі паломників почують звернення Франциска на знаменитому пляжі Копакабана. Також в програмі візиту відвідини базиліки в Сан-Паулу і відвідини трущоб в передмістях Ріо-де-Жанейро.

Особливо наголошується, що в ході свого візиту Франциск вирішив не користуватися броньованим папамобілем. Втім, він йому і не потрібний. За повідомленням бразильської влади, забезпечувати безпеку Франциска будуть 10 тис. поліцейських і 14 тис. військовослужбовців. Близько 100 наглядових станцій відстежуватимуть пересування Папи Римського і натовпу, що оточує його. Очікується, що поїздка понтифіка допоможе привернути увагу населення країни до релігії.

Читайте також: Папа Римський дозволив канонізацію Іоанна Павла II

Попереднім крупним місіонерським ходом Папи Франциска був дозвіл на канонізацію Іоанна Павла ІІ. Іоанн Павло II (у миру - Кароль Йозеф Войтила, що народився в Польщі в 1920 р.) був предстоятелем Римсько-католицької церкви з 1978 р. до своєї смерті 2 квітня 2005 р. Папа Іоанн Павло II був дуже шанований у католицькому світі, на його похоронах в 2005 р. віруючі кричали: "Santo Subito!" ("Святий вже зараз!"), що, за деякими даними, послужило підставою для Папи Бенедикта XVI почати процес беатифікації Іоанна Павла II майже відразу після його смерті.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся