ПАТ "Дніпрогаз" розповіло про готовність до опалювального сезону

НовиниЕнергетика    20.10.2016 - 14:39
ПАТ "Дніпрогаз" розповіло про готовність до опалювального сезону
ПАТ "Дніпрогаз" розповіло про готовність до опалювального сезону

Готуючи газові мережі до зими, з початку року фахівці компанії "Дніпрогаз" перевірили понад 125 тисяч газифікованих об’єктів. Про це йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

Станом на 1 жовтня 2016 р. спеціалісти підприємства перевірили технічний стан 1,6 тис. км підземних та надземних газопроводів, обстежили понад 125 тисяч газифікованих об’єктів, виконали роботи з технічного обстеження підводного переходу газопроводу високого тиску через річку Дніпро довжиною 3,8 км, планове технічне обслуговування та поточний ремонт 160 ГРП та 531 ШРП, замінено технологічне обладнання 8 ГРП та 6 ШРП, виконано ремонт ізоляції на 125 газопроводах-вводах, замінено 70 електроізолюючих фланців та понад 50 відключаючих пристроїв.

"З метою забезпечення стабільної роботи системи газопостачання м. Дніпра та Дніпропетровського району в осінньо-зимовий період 2016-2017 рр. спеціалістами компанії виконано ремонт засобів активного захисту газопроводів на суму понад 418 тис. грн, ремонти будівель газорозподільних пунктів на суму 412 тис. грн, заміну ШРП с сучасним обладнанням на суму 113 тис. грн, капремонти обладнання ГРП, ШРП на суму понад 125 тис. грн., реконструкцію обладнання газових колодязів на суму 455 тис. грн", - розповідає технічний директор ПАТ "Дніпрогаз" Юрій Безпрозваний.

За даними прес-служби, окрім регламентних робіт на газопроводах, газовики постійно працюють над підвищенням професійних знань та навичок.

On Top