Палата представників США схвалила оборонний бюджет держави на 2014 р. у розмірі 638 млрд дол

Палата представників конгресу США схвалила оборонний бюджет країни на 2014 р. у розмірі 638 млрд дол На підтримку відповідного законопроекту було подано 315 голосів, у той час як противники зуміли мобілізувати лише 108 конгресменів, передає Associated Press.

Новий оборонний бюджет забороняє витрату коштів Пентагону і Національного агентства з безпеки атомної енергії на реалізацію договорів про стратегічні наступальні озброєння СНО-3, підписаних між США і Росією в 2010 р. Відзначимо, що в даний час більшістю в нижній палаті конгресу володіють опозиційні республіканці.

Конгресмени спеціальним голосуванням також заборонили закриття центру в Гуантанамо і переведення його в'язнів у Ємен до 31 грудня 2014 р.

Для реалізації положень бюджету, схваленого палатою представників, їх повинні також схвалити в Сенаті, де більшість належить демократам. Окремий законопроект сенату з питань військового бюджету передбачає виділення на оборону США на 13 млрд дол менше коштів, ніж 638 млрд дол, запропонованих нижньою палатою конгресу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся