Відіграні позиції європейської валюти можуть бути втрачені до вересня, - аналітики

Відіграні в червні-липні позиції європейської валюти можуть бути втрачені до вересня. Такий прогноз озвучив FX Concepts - один з найбільших у світі хеджевих фондів, що спеціалізуються на валютних операціях. Причиною цього, на думку аналітиків, стане те, що донедавна штовхало євро вгору по відношенню до долара - декларування частиною країн єврозони масштабного скорочення своїх федеральних і муніципальних бюджетів, передає РБК daily.
«Економія заважає зростанню. Якщо в США урізати витрати намагаються лише на державному рівні, то в Європі для скорочення бюджетних дефіцитів доводиться економити вже повсюдно. У разі настання песимістичного сценарію європейська валюта опиниться в великій біді», - вважає віце-президент FX Concepts Джонатан Кларк.
Почасти, з цим згодні фахівці Saxo Bank. На їхню думку, через місяць пара євро/долар може скотитися з нинішнього рівня 1,31 до 1,22. А через три місяці єдина європейська валюта досягне рівня 1,16 і продовжить своє зниження. «Вже через півроку єдина європейська валюта може опуститися до рівня 1,1 по відношенню до долара», - пояснив директор з інвестицій Everest Asset Management Григорій Клум.
Також, згідно з останнім опитуванням консалтингової компанії Jersey City, проведеним наприкінці липня серед керуючих фондів із загальним обсягом активів близько 1,29 трлн дол., 75% інвесторів не вірять у подальше зміцнення євро в найближчому кварталі.
Втім, є й думка, що поточний тренд зростання євро найближчим часом залишиться незмінним. «Всі макроекономічні дані свідчать на користь того, що ми зуміємо пробити черговий важливий рівень, що знаходиться на позначці 1,326 і, може бути, навіть досягти 1,35», - відзначив керуючий директор з валютних операцій Альфа-банку Олександр Червоний.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся