Відповідні санкції РФ не позначилися на економіці Заходу, - Deutsche Welle

Відповідні санкції РФ не позначилися на економіці Заходу, - Deutsche Welle
Фото: санкції РФ не позначилися на економіці Заходу

Випадки занчительного падіння обсягів експорту "санкційних" західних країн поодинокі

Санкції у відповідь Російської Федерації не позначилися на економіці західних країн. Про це заявили експерти Інституту Гайдара, Всеросійської академії зовнішньої торгівлі та Академії народного господарства і держслужби, передає DW.

Висновки експертів грунтуються на даних Eurostat і бази ООН Comtrade.

На думку експертів, збиток від російських контрсанкций для економіки Заходу є несуттєвим, а випадки, коли скорочення поставок російських товарів призвело б до значного падіння обсягів експорту "санкційних" країн, поодинокі.

Втративши російський ринок, більшість країн, на які поширюються санкції РФ, збільшили експорт продовольчих товарів і почали поставки в інші країни.

Згідно з даними дослідження, у деяких країнах за останні два роки показники експорту впали, однак падіння не пов'язано з російськими контрсанкціями.

Наголошується, що США, Канада, Великобританія, Німеччина, Франція - країни ініціатори санкцій проти РФ постраждали від російського ембарго менше, ніж Норвегія, Фінляндія, балтійські країни та Польща.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Штайнмаєр висловив незадоволення реалізацією мінських угод.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся