Відсторонений директор УЦОЯО Лікарчук подав у відставку

Четвер 17 вересня 2015 12:41
Відсторонений директор УЦОЯО Лікарчук подав у відставку
Фото: Ігор Лікарчук

Лікарчук вже повідомив про своє рішення міністру освіти

Відсторонений директор Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Ігор Лікарчук подав у відставку. Про це Лікарчук повідомив у своєму Facebook.

"Після подій 21 липня, після сьогоднішніх подій в Івано-Франківську, після звільнення мого сина я не бачу можливості далі працювати у команді, яка сьогодні при владі. Тому сьогодні повторно подаю заяву про звільнення з посади директора УЦОЯО. Прошу мене зрозуміти правильно. І щоб не було спекуляцій навколо цієї проблеми повідомлю, що перша заява мною було написано 21 липня. Але МОН не надало їй руху", - повідомив Лікарчук.

Я обіцяв, що друзі по ФБ першими дізнаються про моє рішення. Щоправда, про нього я вже повідомив Міністра. Після подій...

Posted by Игорь Ликарчук on 17 сентября 2015 г.

Нагадаємо, 22 липня Кабінет міністрів прийняв рішення відсторонити директора Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Ігоря Лікарчука від виконання обов'язків на час проведення розслідування щодо несанкціонованого втручання в систему оцінювання якості освіти.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся