Оцінку української ГТС здійснить Baker Tilly-Ukraine з ціновою пропозицією в 4,1 млн грн, - "Нафтогаз"

НовиниЕкономіка    28.03.2012 - 11:52

Комітет з конкурсних торгів НАК "Нафтогаз України" визначив переможцем тендеру з оцінки української ГТС компанію Baker Tilly-Ukraine. Ціна конкурсної пропозиції Baker Tilly - Ukraine становить 4,1 млн грн. Про це повідомили в прес-службі компанії.

Baker Tilly-Ukraine повинна провести оцінку вартості активів системи магістрального трубопровідного транспорту газу України, у тому числі підземних сховищ газу та об'єктів інфраструктури, у термін до 1 серпня 2012 р.

Baker Tilly - Ukraine є незалежним членом міжнародної мережі Baker Tilly International і надає послуги в сфері аудиту, бізнес консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку.

Нагадаємо, 26 березня за результатами другого етапу тендера повідомлялося, що НАК "Нафтогаз України" отримав три цінові пропозиції за оцінкою ГТС від компаній Ernst & Young, Duff & Phelps, Baker Tilly - Ukraine. Компанія Ernst & Young заявила про цінову пропозицію 5 млн 926 тис. грн, Duff & Phelps - 4 млн 400 тис. грн, Baker Tilly - Ukraine - 4 млн 100 тис. грн.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top