ua en ru

Відмову "Першого каналу" від трансляції Євробачення-2017 підтримали 75% росіян, - опитування

Відмову "Першого каналу" від трансляції Євробачення-2017 підтримали 75% росіян, - опитування Фото: опитування росіян

Не підтримують таке рішення "Першого каналу" 18% респондентів

Відмова "Першого каналу" від трансляції Євробачення-2017 через заборону на в'їзд Юлії Самойловій в Україну підтримали 75% опитаних. Про це свідчать дані опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД).

При цьому повністю підтримали це рішення 58% опитаних, а ще 17% повідомили, що "скоріше підтримують" цей захід. При цьому не підтримують рішення "Першого каналу" 18% респондентів.

Разом з тим частка постійних глядачів, які відзначили, що намагаються стежити за трансляціями міжнародного пісенного конкурсу щорічно, з 2012 року не змінилася - це як і раніше 19% опитаних.

Так, опитування громадської думки, в ході якого респондентам пропонували висловити думку щодо рішення "Першого каналу", було проведено 17-18 квітня. У телефонних інтерв'ю взяли участь 1200 осіб з усієї території Росії.

Нагадаємо, раніше офіційний транслятор Міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2017" на території Російської федерації Перший канал відмовився транслювати Євробачення, яке пройде в травні в Києві.