ru ua

Засуджений за напад на Гандзюк отримав ще один вирок

Засуджений за напад на Гандзюк отримав ще один вирок Фото: Сергій Торбін (m.day.kyiv.ua)

Цюрупинський районний суд Херсонської області виніс ще один вирок Сергію Торбіну, який раніше був засуджений за напад на Катерину Гандзюк. Його визнали винним в активній участі в масових заворушеннях у Олешківської райради в 2018 році, яке супроводжувалося насильством.

Наголошується, що Торбін в травні 2018 року організував заворушення у будівлі Олешківської райради, де демонстранти намагалися висловити недовіру голові ради. При цьому Торбін був нібито в дружніх стосунках з головою райради.

Згідно з матеріалами справи, 4 травня до будівлі ради привезли не менше 50 осіб з гумовими кийками і палицями. Вони відганяли мирних людей, які намагалися потрапити на сесію ради і залякували депутатів. Один з них був Торбін, який завдав людині кілька ударів гумовим кийком по голові і тулубу.

Торбін і прокурор уклали угоду про визнання винуватості 27 січня 2021 року. Засуджений погодився співпрацювати зі слідством у розкритті інших фігурантів справи.

В результаті суд засудив Торбина до 5 років в'язниці. Відповідний вирок був винесений 9 лютого.

Нагадаємо, Сергія Торбина в 2019 році засудили до 6,5 років в'язниці за напад на Катерину Гандзюк. Крім Торбіна покарання відбувають Микита Грабчуком, Володимир Васянович, В'ячеслав Вишневський і Віктор Горбунов.

Також восени 2020 року суд визнав Ігоря Павловського винним у приховуванні злочину у справі Гандзюк.