Залишки коштів на рахунку Держказначейства досягли рекордних 61,2 млрд гривень

Залишки коштів на рахунку Держказначейства досягли рекордних 61,2 млрд гривень
Фото: на рахунку казначейства накопичилася рекордна сума (NBU)

На Єдиному казначейському рахунку України накопичилася рекордна сума

Залишки коштів на Єдиному казначейському рахунку України в серпні 2017 року зросли на 17,08 млрд гривень (38,8%) - до історичного максимуму в 61,2 млрд гривень, передає "Урядовий кур'єр".

Повідомляється, що досягнутий рівень у 2,6 рази більше показника річної давності і на 27,5% вище попереднього історичного максимуму, який був зафіксований в кінці 2015 року.

Залишки коштів на кореспондентських і транзитних рахунках банків у серпні також збільшилися, але не так значно - на 1%, або на 0,47 млрд гривень. Станом на ранок 1 вересня 2017 року вони становили 45,3 млрд гривень. Крім гривневих коштів, уряд володіє валютними коштами. Станом на 1 січня 2017 року вони становили 33,4 млрд гривень або близько 1,2 млрд доларів за курсом НБУ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україні наступного року необхідно повернути МВФ 1,4 млрд доларів позики. Крім того, в найближчі три роки потрібно перерахувати понад 3 млрд доларів.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся